Jobba hos oss

Jobba hos oss

Är du intresserad av att arbeta som timvikarie hos oss?

För att arbeta hos oss så måste du ha ett utdrag från Polisens belastningsregister. Detta får du genom att gå in och beställa ett på polisens hemsida (polisen.se). Utdraget tar cirka 2 veckor att få hem och är giltigt i 1 år.

Hör gärna av dig till oss på telefon 0303-844 30 eller mail finger_borgen@telia.com så bestämmer vi en dag och tid tillsammans som fungerar där du får komma på besök hos oss så kan vi prata lite mer samt att du får en liten rundvisning av förskolan.

Vid besöket ser vi gärna att du har med dig ett CV och referenser så vi får en möjlighet att veta lite mer om dig.

Om allt verkar bra och vi och ni känner oss nöjda sätter vi upp dig på vår vikarielista så hör vi av oss när det blir aktuellt.

Välkommen att höra av dig till oss!